Tel: 0530 690 0 900

HİZMETLERİMİZ

Every project and programme is an opportunity to innovate and find better ways to deliver.

3D Görsel Tasarım

Mimari projelerinizi 3 boyutlu modeleme ve 3 boyutlu animasyon teknikleri ile hazırlanacak, yüksek kaliteli görseller ile satış ve pazarlama aşamalarında daha güçlü bir hale getirip rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz

Mantolama, Isı Yalıtımı ve İzolasyon

Isı kaynbını önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır. Dış cephe mantolama uygulaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir.

Çatı İşleri

Çatı izolasyon işlemi yapılırken çatı su, rüzgâr ve diğer dış etkenlere karşı korunaklı hale getirilmektedir. Çatı tamiratı yapılarak eskisinden daha iyi bir çatı elde edilmektedir.

Alçı-Boya İşleri

Yapılarınızın iç ve dış duvarlarının kaliteli marka-ürünlerimizle alçı ve boya işlemleri firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Binanın iç ve dış etkenlere dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz uluslar arası standartlarda kaliteli marka-ürünler kullanılarak boya ve sıva işlemleri.

Avcı Grup Mantolama

Türkiye'nin Lider Mantolma FirmasAvcı Grup Mantolama 2004 Yılında ısı Yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe amntolama, ısı yalıtımı ve izolasyon, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran Avci Yapı’nın yeni markası AVCIYAPI, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle isi yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.

İç Dizayn

Taş kaplama uygulamaları konutların çevresel faktörlerden kaynaklı darbe ve aşınımlara karşı koruma sağlama amacı ile kullanılabileceği gibi konutların toprak zemin ile temasını engellediği için cephe ve çevre düzenini sağlamak amacı ile de kullanılabilmektedir. 

ısı yalıtım
eskişehir-izmir-manisa-dış-cephe-kaplama-izolasyon-mantolama

3D Görsel Tasarım

Projelerinizi 3D modelleme (3 boyut) teknikleri ile en küçük ayrıntıya kadar birebir gerçekçi modelleyip 3 boyutlu tasarımını sunuma hazır hale getiriyoruz. Mimari proje tanıtımlarımızı ister 3D Hareketli Animasyon isterseniz 3D Render resim olarak projelendirip hazırlamaktayız. Yapacağımız bu çizimler sayesinde yaptıracağınız mekanın önceden bitmiş halini görebiliyorsunuz. Bu çizimler sayesinde daha net maliyetleriniz hesaplanabileceği için, bu hesaplara bakarak inşaata başlamadan bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama

Mantolama işlemi hem sağlığa hem cebe katkı yapar. Mesela evinizin içerisindeki sıcaklık kış aylarında dışarıda ki soğukluk ile ısı alışverişi yapmaktadır. Isı alışverişi her zaman soğuktan sıcağa doğru olmaktadır. Böylelikle evinizin içerisindeki sıcaklık bir engele takılmadığı sürece dışarısı ile temas halinde olacaktır ve siz kombiyi, doğalgazı vs. daha çok kullanmış olacaksınız. İşte tam da burada devreye mantolama işi giriyor. Mantolama ısı kaybını önlediği gibi cebinizden çıkacak ise parayı da korumuş oluyor.

deış cephe mantolama m2 fiyatları
eskişehi-bina-güçlendirme

Bina Güçlendirme

Hasarsız yapı elemanlarının veya yapı sistemlerinin, veya hasarlı yapı elemanlarının hasarlarının giderilmesi amacı ile yapılan onarımdan sonra, performanslarının iyileştirilmesini sağlamak üzere yapılan müdahalelerdir. Gerek güçlendirme projesinin hazırlanması, gerekse güçlendirme uygulaması önemli ölçüde tecrübe ve bilgi gerektirir. Bilinçsiz yapılan bir güçlendirme yapısal riskleri azaltmak yerine arttırmış olabilir.

İstatistiklerimiz

Yaklaşımımız, sürekli olarak geleneksel düşünceye meydan okumak ve her projede yüksek etik standartları sürdürdüğümüzden emin olmak için her zaman dürüstlükle çalışırken, daha akıllıca, daha hızlı ve daha verimli yöntemler için durmaksızın zorlamaktır.

15

YILLIK
DENEYİM

+200

YÜZÜ GÜLEN
MÜŞTERİLER

40+

PROJE

5

FARKLI
ŞEHİRDE