Tel: 0530 690 0 900

Hakkımızda

Mantolama, Isı Yalımı, İzolasyon ve 3D Görsel Tasarım Mühendislerimiz ile Tanışın.

Mehmet Avcı

Genel Yetkili

(+90) 541 918 5121
(+90) 530 690 0 900

Hakkımızda

Türkiye'nin Lider Mantolama Firması Avcı Grup Mantolama 2004 Yılında ısı Yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe amntolama, ısı yalıtımı ve izolasyon, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran Avci Yapı’nın yeni markası AVCIYAPI, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle isi yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.

Misyon: Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

Vizyon: Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak. Avcı Grup Mantolama

TESLİM EDİLEN PROJELER

+210

Isı Yalıtmı, Mantolama ve İzolasyon sektörlerinde köklü deneyimleriyle yüksek standartlarda danışmanlık hizmeti veren özel şirket.

DEVAM EDİLEN PROJELE

10

3D Görsel tasarım, drenaj, fayans, bina güçlendirme, taş kaplama ve diğer tasarımlarda devem etmekte olan projeler.

MEMNUN MÜŞTERİLER

+200

Yapı denetimleri biten memnun müşteriler 4 ila 6 kişiye tecrübelerini anlatıyor. Profesyonel ısı, su, ses yalıtım sistemleri, mantolama ve izolasyon teknikleri.

Yapı Denetiminiz İçin, Bizimle Çalışmak İster misiniz ?